XIX REGATY O Puchar Ziemi Zlocienieckiej
Termin: 08-09.06.2019 - gr. OPP A, OPP B, EUROPA

MMM Woj. Wielkopolskiego, Zach-Pom., Lubuskiego
Termin: 15-16.06.2019 - gr. OPP OPEN

Mistrzostwa PSKO do lat 11
Termin: 09-11.08.2019 - gr. OPP OPEN

ZGLOSZENIA ONLINE
Organizator

XIX OGÓLNOPOLSKIE REGATY O Puchar Ziemi Zlocienieckiej

Sprawozdanie z regat 2019 Sprawozdanie z regat 2018

MMM Woj. Wielkopolskiego, Zach-Pom., Lubuskiego

Sprawozdanie z regat 2019 Zawiadomienie o regatach 2019

Mistrzostwa PSKO do lat 11

Zawiadomienie o regatach

S P O N S O R Z Y I P A R T N E R Z Y

Wyniki online
OPTIMIST A
SailingNet
WYNIKI LISTA STARTOWA
Wyniki online
OPTIMIST B
SailingNet
WYNIKI LISTA STARTOWA
Wyniki online
EUROPA
SailingNet
WYNIKI LISTA STARTOWA
Wyniki online
ISA 407
SailingNet
WYNIKI LISTA STARTOWA
Wyniki online
LAS 4.7
SailingNet
WYNIKI LISTA STARTOWA
Wyniki online
OPTIMIST DZ
SailingNet
WYNIKI LISTA STARTOWA
Wyniki online
OPTIMIST CH
SailingNet
WYNIKI LISTA STARTOWA

Mistrzostwa PSKO do lat 11

Wyniki online
WYNIKI
SailingNet
ZOBACZ
Aktualności
Aktualności
Organizator
ZOBACZ
Zgloszenia online
Podział na grupy
SailingNet
Lista startowa Grupy

Lista uczestników (najbliższe regaty)

Poniżej przedstawiamy liste uczetników regat

Wyślij zgłoszenie:

Only sailors from POLAND

Team leader / Kierownik ekipy

I comply to the obligations that result from The Racing Rules of Sailing , especially Rule 4 Part 1.
Przyjmuję zobowiązania wynikające z przepisów określonych w Przepisach Regatowych Żeglarstwa (The Racing Rules of Sailing), a w szczególności Przepis 4 Części 1.

Liczba zawodników (57)

Data Nr na żaglu Imie i Nazwisko Wiek Klub
08.08.2019 POL 1409 Maria Stachera
11
UKS zalew Kielce
05.08.2019 POL 1957 Lena Kaczmarek
11
KS Centrum Żeglarskie Szczecin
05.08.2019 POL 2036 Maja Wójcik
11
KSW Baltic Dziwnów
04.08.2019 POL 1651 Maria Fornalczyk
11
CSW OPTY USTKA
04.08.2019 POL 1176 Aleksandra Wiśniowska
10
CSW OPTY USTKA
04.08.2019 POL 1650 Martyna Lemańczyk
11
CSW OPTY USTKA
02.08.2019 POL 1608 Weronika Grala
9
Giżycka Grupa Regatowa
02.08.2019 POL 2176 Hanna Borkowska
11
Giżycka Grupa Regatowa
02.08.2019 POL 1363 Antonina Dziekańska
8
Giżycka Grupa Regatowa
01.08.2019 POL 24 Julia Agnieszczak
9
SSW MOS Iława
30.07.2019 POL 228 Nina Gaweł
9
AZS Poznań
30.07.2019 POL 92 Lena Gaweł
11
AZS Poznań
30.07.2019 POL 1576 Emilia Siekierczak
11
AZS Poznań
30.07.2019 POL 991 Marta Gajdzińska
9
AZS Poznań
30.07.2019 POL 1228 Ada Wilińska
11
AZS Poznań
30.07.2019 POL 1497 Łucja Borkowska
9
AZS Poznań
30.07.2019 POL 1961 Lena Roszak
10
AZS Poznań
29.07.2019 POL 1493 Marta Sochacka
11
UKS Żeglarz Wrocław
29.07.2019 POL 1370 Pola Czerwińska
11
UKS Żeglarz Wrocław
29.07.2019 POL 1504 Julia Turniak
11
UKS Żeglarz Wrocław
29.07.2019 POL 137 Marysia Sajewicz
11
UKS Żeglarz Wrocław
25.07.2019 POL 2500 Julia Kaczmarska
11
Klub Sportowy "Yacht Club Bergline" Wrocław
22.07.2019 POL 1550 Maja Szyca
10
LKS Charzykowy
21.07.2019 POL 2158 Weronika Przeździecka
10
KS Spójnia Warszawa
21.07.2019 POL 1334 Ewa Główka
10
KS Spójnia Warszawa
21.07.2019 POL 1765 Zofia Brdulak
10
KS Spójnia Warszawa
20.07.2019 POL 1628 Iga Dębecka-Strzyżewska
11
AZS UW Warszawa
20.07.2019 POL 2041 Lena Wonka
11
AZS UW Warszawa
20.07.2019 POL 873 Nina Mirowska
11
AZS UW Warszawa
19.07.2019 POL 1324 Amelia Ferenc
9
Ts 'Kuźnia" Rybnik
17.07.2019 POL 3333 Maja Komorowska
10
OPTI CWM Gdynia
17.07.2019 POL 1221 Julia Padzik
10
OPTI CWM Gdynia
17.07.2019 POL 2081 Zofia Glaza
11
Opti CWM Gdynia
16.07.2019 POL 812 Hanna Jastrząb
11
UKS WIKING Zarzecze
16.07.2019 POL 830 Wiktoria Urbańska
11
UKS WIKING Zarzecze
16.07.2019 POL 888 Martyna Szpak
11
UKS WIKING Zarzecze
16.07.2019 POL 58 Nina Kobus
10
CHKŻ Chojnice
14.07.2019 POL 3402 Hanna Rogowska
11
TKŻ Toruń
12.07.2019 POL 2124 Agata Koropecka
10
YK Stal Gdynia
12.07.2019 POL 1523 Olga Wietek
11
YK Stal Gdynia
12.07.2019 POL 1005 Maja Filipska
10
YK Stal Gdynia
12.07.2019 POL 2211 Antonina Puchowska
11
YK Stal Gdynia
12.07.2019 POL 2116 Alicja Saj
9
YK Stal Gdynia
12.07.2019 POL 3406 Małgorzata Wyrębska
10
YK Stal Gdynia
09.07.2019 POL 2141 Magdalena Ziółkowska
9
YKP Gdynia
09.07.2019 POL 2169 Natasza Micewicz
10
YKP Gdynia
09.07.2019 POL 1926 Julia Czerwiak
11
YKP Gdynia
08.07.2019 POL 1244 Emilia Brdulak
8
KS Spójnia Warszawa
08.07.2019 POL 1245 Aleksandra Matz
9
KS Spójnia Warszawa
08.07.2019 POL 1910 Pola Wdowiak
11
KS Spójnia Warszawa
08.07.2019 POL 1763 Zuzanna Liedtke
11
SSW MOS Iława
06.07.2019 POL 965 Laura Urbańska
10
JKW Poznań
06.07.2019 POL 919 Klaudia Lipińska
9
JKW Poznań
06.07.2019 POL 39 Maria Nycz
10
JKW Poznań
06.07.2019 POL 978 Hanna Chojnicka
9
JKW Poznań
05.07.2019 POL 130 Laura Kwiatkowska
10
MKŻ Arka Gdynia
03.07.2019 POL 1175 Alicja Dampc
11
CHKŻ Chojnice
04.08.2019 POL 107 Weronika Folmer
-
KST "Elektryk" Grudziądz
11.07.2019 POL 20 Oliwia Kaczyńska
11
Klub Sportowy „BAZA Mrągowo”
11.07.2019 POL 27 Matylda Rodziewicz
10
Klub Sportowy „BAZA Mrągowo”
05.07.2019 POL 1584 Zuzanna Bukowska
11
MKŻ Arka Gdynia
05.07.2019 POL 1559 Martyna Muller
10
MKŻ Arka Gdynia

Liczba zawodników (113)

Data Nr na żaglu Imie i Nazwisko Wiek Klub
08.08.2019 POL 1039 Kacper Sikorski
10
UKS Szkwał Złocieniec
08.08.2019 POL 1793 Nikodem Kowalewski
11
UKS Szkwał Złocieniec
08.08.2019 POL 2147 Kacper Michalski
11
KS Nysa
08.08.2019 POL 2089 Norbert Herba
9
YK Stal Gdynia
07.08.2019 POL 3422 Mateusz Kozłowski
11
Olsztyński Klub Żeglarski
05.08.2019 POL 2023 Jakub Szurko
11
KSW Baltic Dziwnów
04.08.2019 POL 2212 Mateusz Graczyk
11
CSW OPTY USTKA
04.08.2019 POL 1917 Karol Radomski
11
CSW OPTY USTKA
04.08.2019 POL 710 Jan Wiśniowski
11
CSW OPTY STKA
04.08.2019 POL 1811 Franciszek Zając
11
Gdański Klub Żeglarski
04.08.2019 POL 2222 Karol Stachowski
10
Gdański Klub Żeglarski
04.08.2019 POL 1993 Michał Roman
10
Gdański Klub Żeglarski
04.08.2019 POL 4708 Kamil Roman
8
Gdański Klub Żeglarski
04.08.2019 POL 2032 Mateusz Kundzier
11
Gdański Klub Żeglarski
04.08.2019 POL 1099 Wiktor Klucznik
10
KST "Elektryk" Grudziądz
03.08.2019 POL 1924 Adam Szalewicz
11
Giżycka Grupa Regatowa
02.08.2019 POL 120 Kacper Stęplowski
10
KW LOK Garland Gliwice
02.08.2019 POL 1964 Maciej Malitowski
11
KW LOK Garland Gliwice
02.08.2019 POL 1967 Michał Godlewski
11
KW LOK Garland Gliwice
02.08.2019 POL 1387 Piotr Malitowski
8
KW LOK Garland Gliwice
02.08.2019 POL 1241 Michał Johan
10
ĶW LOK Garland Gliwice
02.08.2019 POL 2051 Miłosz Rubinkowski
10
ĶW LOK Garland Gliwice
02.08.2019 POL 196 Paweł Kornke
11
KW LOK Garland Gliwice
02.08.2019 POL 943 Michał Trzpis
11
KW LOK Garland Gliwice
02.08.2019 POL 2171 Michał Ciechanowicz
11
Giżycka Grupa Regatowa
02.08.2019 POL 2168 Miłosz Ciechanowicz
9
Giżycka Grupa Regatowa
02.08.2019 POL 11 Nikodem Machejko
11
Giżycka Grupa Regatowa
02.08.2019 POL 966 Piotr Kostrzewa
11
Giżycka Grupa Regatowa
02.08.2019 POL 96 Karol Kostrzewa
11
Giżycka Grupa Regatowa
01.08.2019 POL 2155 Jan Wilk
9
SSW MOS Iława
01.08.2019 POL 2008 Maciej Kasprzak
11
SSW MOS Iława
31.07.2019 POL 1778 Marcel Rumiński
11
MKŻ Żnin
31.07.2019 POL 1735 Bartosz Dynia
10
MKŻ Żnin
31.07.2019 POL 1016 Wawrzyniec Żelazny
10
MKŻ Żnin
31.07.2019 POL 1772 Witold Safijan
10
MKŻ Żnin
31.07.2019 POL 2220 Bartosz Żmudziński
11
MKŻ Żnin
30.07.2019 POL 229 Ignacy Pospieszny
10
AZS Poznań
30.07.2019 POL 151 Mikołaj Mataczyński
11
AZS Poznań
30.07.2019 POL 1428 Maksymilian Czarnecki
10
AZS Poznań
30.07.2019 POL 938 Filip Modzelewski
10
AZS Poznań
30.07.2019 POL 427 Paweł Wiliński
9
AZS Poznań
30.07.2019 POL 3006 Jakub Dębiński
10
Nauticus Yacht Club Olsztyn
29.07.2019 POL 1491 Mateusz Tokarski
11
UKS Żeglarz Wrocław
29.07.2019 POL 1751 Antoni Gabryszewski
10
UKS Żeglarz Wrocław
29.07.2019 POL 39 Kajetan Tokarski
9
UKS Żeglarz Wrocław
29.07.2019 POL 922 Jakub Podgórny
11
KS Centrum Żeglarskie Szczecin
28.07.2019 POL 2226 Tymon Mielnikiewicz
11
Klub Sportowy "Yacht Club Bergline" Wrocław
28.07.2019 POL 1606 Tomasz Sobota
10
SYC Zefir-Drakkar
25.07.2019 POL 2225 Maksymilian Kleszcz
11
Klub Sportowy "Yacht Club Bergline" Wrocław
22.07.2019 POL 1585 Mateusz Grabowski
11
LKS Charzykowy
22.07.2019 POL 723 Borys Kowalczyk
11
LKS Charzykowy
22.07.2019 POL 2723 Radosław Dudkiewicz
10
LKS Charzykowy
22.07.2019 POL 777 Ignacy Sobczak
7
Uks Szkwał legionowo
22.07.2019 POL 1991 August Sobczak
11
UKS Szkwał Legionowo
21.07.2019 POL 2102 Krzysztof Maksymowicz
11
KS Spójnia Warszawa
21.07.2019 POL 2100 Hubert Matz
11
KS Spójnia Warszawa
21.07.2019 POL 2027 Wiktor Przeździecki
11
KS Spójnia Warszawa
19.07.2019 POL 133 Wojtek Wójcik
11
Ts Kuźnia Rybnik
19.07.2019 POL 2090 Piotr Grendziak
11
TS Kuźnia Rybnik
19.07.2019 POL 1284 Jan Psiuk
11
Ts Kuźnia Rybnik
19.07.2019 POL 1244 Piotr Harnasz
10
Ts 'Kuźnia" Rybnik
18.07.2019 POL 2078 Stanisław Ługowski
11
WTW Warszawa
18.07.2019 POL 1714 Antoni Malicki
10
WTW Warszawa
18.07.2019 POL 2197 Nathan Vidal
10
WTW Warszawa
18.07.2019 POL 2126 Alexandre Vidal
11
WTW Warszawa
18.07.2019 POL 2201 Stanisław Wróblewski
9
WTW Warszawa
17.07.2019 POL 3425 Maksymilian Malec
11
Opti CWM Gdynia
17.07.2019 POL 2035 Piotr Muchlado
11
Opti CWM Gdynia
17.07.2019 POL 1541 Jakub Porębski
10
Opti CWM Gdynia
17.07.2019 POL 2037 Paweł Łoboda
11
OPTI CWM Gdynia
17.07.2019 POL 2086 Tobiasz Zabiegałowski
11
OPTI CWM Gdynia
16.07.2019 POL 2194 Maciej Dudek
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn
16.07.2019 POL 13 Borys Matysiak
11
CHKŻ Chojnice
16.07.2019 POL 2079 Maurycy Odejewski
10
CHKŻ Chojnice
16.07.2019 POL 158 Igor Pawlowski
10
CHKŻ Chojnice
16.07.2019 POL 1066 Franciszek Kosecki
11
CHKŻ Chojnice
16.07.2019 POL 1200 Piotr Sołtysiak
9
CHKŻ Chojnice
16.07.2019 POL 516 Stanislaw Nosol
9
CHKŻ Chojnice
14.07.2019 POL 1225 Jan Lemański
11
TKŻ Toruń
12.07.2019 POL 1940 Filip Bil
10
YK Stal Gdynia
12.07.2019 POL 1403 Kacper Kibiersza
11
YK Stal Gdynia
12.07.2019 POL 1187 Marek Filipski
7
YK Stal Gdynia
09.07.2019 POL 2022 Iwo Dudek
10
YKP Gdynia
09.07.2019 POL 1780 Szymon Kolka
11
YKP Gdynia
09.07.2019 POL 2270 Piotr Kosowski
11
YKP Gdynia
09.07.2019 POL 1551 Maciej Streubel
11
YKP Gdynia
09.07.2019 POL 1446 Gustaw Trybek
11
YKP Gdynia
09.07.2019 POL 3407 Jan Konkol
11
YKP Gdynia
09.07.2019 POL 2139 Jan Mucharski
10
YKP Gdynia
08.07.2019 POL 1525 Józef Krasowski
10
KS Spójnia Warszawa
08.07.2019 POL 951 Wojciech Henryk Komenda
11
KS Spójnia Warszawa
08.07.2019 POL 1570 Antoni Brzozowski
10
KS Spójnia Warszawa
08.07.2019 POL 1969 Hubert Szulczewski
11
SSW MOS Iława
08.07.2019 POL 1614 Wit Dmuchowski
10
SSW MOS Iława
08.07.2019 POL 2151 Jan Rohde
11
SSW MOS Iława
08.07.2019 POL 2007 Jakub Darkowski
11
SSW MOS Iława
08.07.2019 POL 2072 Stanisław Nadolski
10
SSW MOS Iława
08.07.2019 POL 1878 Natan Dziedziak
9
SSW MOS Iława
07.07.2019 POL 1860 Aleksander Lenart
10
UKS Opti Odra Wrocław
06.07.2019 POL 12201 Jan Sawicki
11
JKW Poznań
06.07.2019 POL 2076 Ignacy Kalinowski
10
JKW Poznań
06.07.2019 POL 207 Wiktor Kalinowski
8
JKW Poznań
06.07.2019 POL 149 Adam Chojnicki
10
JKW Poznań
05.07.2019 POL 1927 Mikołaj Czałbowski
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn
05.07.2019 POL 1989 Mikołaj Głąb
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn
05.07.2019 POL 3443 Aleksander Kolman
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn
05.07.2019 POL 2120 Maksymilian Luto
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn
05.07.2019 POL 987 Szymon Budzisz
9
Nauticus Yacht Club Olsztyn
05.07.2019 POL 17 Szymon Łysik
11
MKŻ Arka Gdynia
05.07.2019 POL 1802 Piotr Trella
11
MKŻ Arka Gdynia
05.07.2019 POL 12 Aleksander Paczos
11
MKŻ Arka Gdynia
05.07.2019 POL 20901 Juliusz Reszka
10
MKŻ Arka Gdynia
03.07.2019 POL 1758 January Szczukowski
11
CHKŻ Chojnice
08.08.2019 POL 2156 Tomasz Szweda
10
UKS Szkwał Złocieniec
30.07.2019 POL 910 Bruno Wdowiak
10
KS Spójnia Warszawa
16.07.2019 POL 1310 Jan Kubiak
11
CHKŻ Chojnice
16.07.2019 POL 1069 Tadeusz Wiatrowski
10
CHKŻ Chojnice
16.07.2019 POL 2442 Antoni Knitter
10
CHKŻ Chojnice
14.07.2019 POL 3403 Hieronim Hendler
11
TKŻ Toruń
12.07.2019 POL 2117 Piotr Tutkowski
8
YK Stal Gdynia
11.07.2019 POL 1937 Maciej Szawkowski
11
Klub Sportowy „BAZA Mrągowo”
11.07.2019 POL 1297 Daniel Łachacz
11
Klub Sportowy „BAZA Mrągowo”
05.07.2019 POL 1702 Igor Rózga
10
MKŻ Arka Gdynia

Program regat

Poniżej przedstawiamy program regat

godz. 19:00 - 20:00

zgłoszenia

godz. 8:30 - 9:30

zgłoszenia

godz. 10:00

otwarcie regat

godz. 10:55

sygnał ostrzeżenia do pierwszego wyścigu dnia

godz. 18:00

gry i zabawy

godz. 20:00

spotkanie dla honorowych gości, sponsorów oraz trenerów

godz. 10:55

sygnał ostrzeżenia do pierwszego wyścigu dnia

godz. 18:00

grill

godz. 9:55

sygnał ostrzeżenia do pierwszego wyścigu dnia

godz. 15:30

zakończenie regat, ogłoszenie wyników i wręczenie nagród

Kontakt

Anna Kamińska: tel.509 332 287 email: annakaminska1963@tlen.pl