Regaty w Złocieńcu

Mistrzostwa PSKO do lat 11
Termin: 10-12.08.2018 - gr. OPP OPEN

Organizator

XVIII OGÓLNOPOLSKIE REGATY O Puchar Ziemi Zlocienieckiej

Zawiadomienie o regatach 2018 Sprawozdanie z regat 2018

Mistrzostwa PSKO do lat 11

Uczniowski Klub Sportowy "Szkwał" w Złocieńcu zaprasza na kolejną edycję regat na jeziorze Siecino pod nazwą "Żagle 2018". Jezioro Siecino to wspaniałe miejsce na żagle, czysta woda i piękne krajobrazy zachęcają zarówno do odpoczynku jak i rywalizacji sportowej. Jak co roku, dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy imprezy, gry i zabawy z nagrodami, poczęstunek i grillowanie. W tym roku, jako nowość, mamy do rozlosowania dla Klubów Vouchery upominkowe na nocleg dla 2 osób w ośrodku wypoczynkowym Margip www.margip.pl oraz w ośrodku Folwark na Wyspie www.folwarknapolwyspie.pl. Serdecznie zapraszamy do udziału w regatach.

Zawiadomienie o regatach 2018

S P O N S O R Z Y I P A R T N E R Z Y

Wyniki online
Wyniki
SailingNet
OPTIMIST DZ OPTIMIST CH
Aktualności
Aktualności
Organizator
Zgloszenia online
Podział na grupy
SailingNet
OPTIMIST CH

Lista uczestników

Poniżej przedstawiamy liste uczetników regat

Liczba zawodników (67)

Data Nr na żaglu Imie i Nazwisko Wiek Klub
09.08.2018 POL 291 Ewa Fabisiak
11
MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
08.08.2018 POL 2036 Lidia Łukasik
11
Uczniowski Klub Sportowy "Żegluj"
08.08.2018 POL 966 Lena Cituk
11
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
08.08.2018 POL 1167 Maja Szwejk
11
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
08.08.2018 POL 1363 Hanna Borkowska
10
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
08.08.2018 POL 2177 Weronika Grala
8
MBSW/UKŻR Niegocin GIŻYCKO
08.08.2018 POL 1757 Antonina Dziekańska
7
MBSW/UKŻR Niegocin GIŻYCKO
07.08.2018 POL 444 Aleksandra Zybert
11
Olsztyński Klub Żeglarski
07.08.2018 POL 2096 Liwia Liszkiewicz
11
Olsztyński Klub Żeglarski
07.08.2018 POL 445 Antonina Kiełbik
11
Olsztyński Klub Żeglarski
07.08.2018 POL 446 Aleksandra Wrońska
11
Olsztyński Klub Żeglarski
07.08.2018 POL 2099 Daria Pedowska
9
Olsztyński Klub Żeglarski
05.08.2018 POL 1438 Zuzanna Borucka
11
JKW Poznań
05.08.2018 POL 965 Laura Urbańska
9
JKW Poznań
05.08.2018 POL 1228 OLGA KANIKOWSKA
11
AZS POZNAŃ
05.08.2018 POL 427 ADA WILIŃSKA
10
AZS POZNAŃ
05.08.2018 POL 228 NINA GAWEŁ
8
AZS POZNAŃ
05.08.2018 POL 1428 EMILIA SIEKIERCZAK
10
AZS POZNAŃ
05.08.2018 POL 1229 ZOFIA POSPIESZNA
11
AZS POZNAŃ
05.08.2018 POL 1497 MATYLDA MŁODZIANOWSKA
10
AZS POZNAŃ
05.08.2018 POL 1230 ALICJA KOCZOROWSKA
11
AZS POZNAŃ
05.08.2018 POL 920 LENA GAWEŁ
10
AZS POZNAŃ
05.08.2018 POL 991 Marta Gajdzińska
8
AZS POZNAŃ
04.08.2018 POL 2157 Gabriela Fajdasz
11
KS Spójnia Warszawa
04.08.2018 POL 2200 Kaja Śledzińska
11
KS Spójnia Warszawa
04.08.2018 POL 1929 Sonia Dobrzyńska
11
K.S Spójnia Warszawa
04.08.2018 POL 2158 Weronika Przeździecka
10
K.S Spójnia Warszawa
04.08.2018 POL 20 HANNA KOZŁOWSKA
11
M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO
04.08.2018 POL 174 Marta Orlińska
11
Ts Kuźnia Rybnik
04.08.2018 POL 1669 Natalia Chojnowska
11
SSW MOS Iława
04.08.2018 POL 2007 Alicja Michalewska
11
SSW MOS Iława
04.08.2018 POL 1853 Kinga Furmanek
11
SSW MOS Iława
04.08.2018 POL 969 Zuzanna Liedtke
10
SSW MOS Iława
31.07.2018 POL 1490 Lidia Łagodzińska
11
SEJK Pogoń Szczecin
31.07.2018 POL 11883 Zofia Wołosz
10
SEJK Pogoń Szczecin
31.07.2018 POL 1876 Maja Reszka
11
MKŻ Arka Gdynia
31.07.2018 POL 1584 Zuzanna Bukowska
10
MKŻ Arka Gdynia
29.07.2018 POL 1518 Klara Piotrowska
11
WTW Warszawa
29.07.2018 POL 2016 Malina Pietrzak
11
WTW Warszawa
29.07.2018 POL 2107 Marta Piotrowska
11
WTW Warszawa
29.07.2018 POL 1975 Maja Kwiek
11
WTW Warszawa
29.07.2018 POL 1637 Nina Mirowska
10
AZS UW
29.07.2018 POL 1628 Iga Dębecka-Strzyżewska
10
AZS UW
27.07.2018 POL 1835 Magdalena Ziółkowska
8
YKP Gdynia
27.07.2018 POL 1925 Alicja Wróblewska
11
YKP Gdynia
27.07.2018 POL 2141 Natalia Ziółkowska
11
YKP Gdynia
27.07.2018 POL 1 Natasza Micewicz
9
YKP Gdynia
26.07.2018 POL 2124 Agata Koropecka
9
YK Stal Gdynia
26.07.2018 POL 2117 Alicja Tutkowska
11
YK Stal Gdynia
26.07.2018 POL 1523 Olga Wietek
10
YK Stal Gdynia
26.07.2018 POL 1187 Maja Filipska
9
YK Stal Gdynia
26.07.2018 POL 27 Antonina Puchowska
10
YK Stal Gdynia
26.07.2018 POL 2116 Alicja Saj
8
YK Stal Gdynia
26.07.2018 POL 2089 Małgorzata Wyrębska
9
YK Stal Gdynia
25.07.2018 POL 3333 Maja Komorowska
9
OPTI CWM Gdynia
25.07.2018 POL 2083 Natasza Tarnawska
10
Opti CWM Gdynia
25.07.2018 POL 2035 Aniela Frąckowiak
10
OPTI CWM Gdynia
25.07.2018 POL 1221 Julia Padzik
9
OPTI CWM Gdynia
25.07.2018 POL 2081 Zofia Glaza
10
Opti CWM Gdynia
24.07.2018 POL 1549 Nina Kobus
9
CHKZ CHOJNICE
23.07.2018 POL 1493 Marta Sochacka
10
UKS Żeglarz Wrocław
19.07.2018 POL 844 Emilia Brdulak
7
K.S "Spójnia-Warszawa"
19.07.2018 POL 1332 Zofia Brdulak
9
K.S "Spójnia-Warszawa"
19.07.2018 POL 44 Ewa Główka
9
K.S "Spójnia-Warszawa"
19.07.2018 POL 1550 Maja Szyca
9
LKS Charzykowy
19.07.2018 POL 779 Karolina Wielewska
10
LKS Charzykowy
17.07.2018 POL 2121 Joanna Michalska
11
UKS Yacht Club Sława
04.08.2018 POL 1204 Matylda Ferenc
11
Ts 'Kuźnia" Rybnik
03.08.2018 POL 10 Julia Klawitter
18
KSW Bydgoszcz Brdyujście
30.07.2018 POL 31 Weronika Folmer
19
KST "Elektryk" Grudziądz
19.07.2018 POL 55 Julia Żmudzińska
13
MKŻ Żnin

Liczba zawodników (121)

Data Nr na żaglu Imie i Nazwisko Wiek Klub
10.08.2018 POL 1570 Wiktor Przozdziecki
10
K.S Spójnia Warszawa
10.08.2018 GER 5 Kornelia Duda
9
UKS Szkwał Złocieniec
10.08.2018 POL 1794 Maksymilian Kotwica
11
UKS Szkwał Złocieniec
10.08.2018 POL 1189 Tomasz Szweda
9
UKS Szkwał Złocieniec
10.08.2018 POL 1793 Nikodem Kowalewski
10
UKS Szkwał Złocieniec
09.08.2018 POL 1387 Piotr Malitowski
7
KW LOK Garland Gliwice
09.08.2018 POL 964 Maciej Malitowski
10
KW LOK Garland Gliwice
09.08.2018 POL 1581 Piotr Kiedrowski
9
Sejk Pogoń Szczeciń
09.08.2018 POL 1710 Mateusz Graczyk
10
CSW Opty Ustka
09.08.2018 POL 1735 Bartosz Dynia
9
MKŻ Żnin
08.08.2018 POL 1404 Olivier Kuźma
10
M.K.Ż.R.M.H.
08.08.2018 POL 1834 Mikołaj Łukasik
8
Uczniowski Klub Sportowy "Żegluj"
08.08.2018 POL 11570 Michał Ciechanowicz
10
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
08.08.2018 POL 1887 Mikołaj Strupiński
10
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
08.08.2018 POL 1284 Kacper Wojczulanis
10
MBSW/UKŻR Niegocin GIŻYCKO
07.08.2018 POL 1403 Kacper Kibiersza
10
UKS NAVIGO SOPOT
07.08.2018 POL 1672 Kacper Barszczyk
11
UKS NAVIGO SOPOT
07.08.2018 POL 18 Borys Podumis
11
UKS NAVIGO SOPOT
07.08.2018 POL 2092 Wolfgang Gebauer
10
Olsztyński Klub Żeglarski
07.08.2018 POL 1674 Tomasz Pakulski
10
Olsztyński Klub Żeglarski
07.08.2018 POL 1200 Piotr Sołtysiak
8
TKŻ Toruń
06.08.2018 POL 1300 Maciej Kryspin
10
Gdański Klub Żeglarski
06.08.2018 POL 1811 Franciszek Zając
10
Gdański Klub Żeglarski
06.08.2018 POL 2222 Karol Stachowski
9
Gdański Klub Żeglarski
06.08.2018 POL 1993 Michał Roman
9
Gdański Klub Żeglarski
06.08.2018 POL 4708 Kamil Roman
7
Gdański Klub Żeglarski
06.08.2018 POL 4701 Mateusz Kundzier
10
Gdański Klub Żeglarski
06.08.2018 POL 130 Jan Suchocki
11
MKŻ ARKA Gdynia
05.08.2018 POL 2555 Jan Sawicki
10
JKW Poznań
05.08.2018 POL 2551 Jerzy Gałęza
11
JKW Poznań
05.08.2018 POL 229 IGNACY POSPIESZNY
9
AZS POZNAŃ
05.08.2018 POL 157 MIKOŁAJ MATACZYŃSKI
10
AZS POZNAŃ
04.08.2018 POL 1721 Franciszek Siwek
11
KS Spójnia Warszawa
04.08.2018 POL 1244 Aleksander Główka
11
K.S Spójnia Warszawa
04.08.2018 POL 2102 Krzysztof Maksymowicz
10
K.S Spójnia Warszawa
04.08.2018 POL 333 Michał Skawiński
11
K.S Spójnia Warszawa
04.08.2018 POL 1007 MICHAŁ KOZŁOWSKI
9
M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO
04.08.2018 POL 133 Wojtek Wójcik
10
Ts Kuźnia Rybnik
04.08.2018 POL 2090 Piotr Grendziak
10
TS Kuźnia Rybnik
04.08.2018 POL 7 Janek Psiuk
10
Ts Kuźnia Rybnik
04.08.2018 POL 12841 Aleksander Łukanowski
11
Ts Kuźnia Rybnik
04.08.2018 POL 1784 Karol Gaj
11
TS Kuźnia Rybik
04.08.2018 POL 1563 Krzysztof Rysz
10
KN Lider Kraków
04.08.2018 POL 1801 Oskar Wielczyk
11
SSW MOS Iława
04.08.2018 POL 1969 Hubert Szulczewski
10
SSW MOS Iława
04.08.2018 POL 1001 Wit Dmuchowski
9
SSW MOS Iława
04.08.2018 POL 2008 Maciej Kasprzak
10
SSW MOs Iława
04.08.2018 POL 2151 Jan Rohde
10
SSW MOS Iława
04.08.2018 POL 985 Jakub Darkowski
10
SSW MOS Iława
04.08.2018 POL 1867 Jan Klinicki
11
SSW MOS Iława
02.08.2018 POL 941 Maciek Dudek
10
Nauticus Yacht Club Olsztyn
31.07.2018 POL 1374 Piotr Wójcik
11
SEJK Pogoń Szczecin
31.07.2018 POL 2072 Karol Rak
11
SEJK Pogoń Szczecin
31.07.2018 POL 1130 Maksymilian Wróbel
11
SEJK Pogoń Szczecin
31.07.2018 POL 928 Bartek Pluta
11
SEJK Pogoń Szczecin
31.07.2018 POL 11891 Szymon Góralski
10
SEJK Pogoń Szczecin
31.07.2018 POL 374 Paweł Matuszak
10
SEJK Pogoń Szczecin
31.07.2018 POL 2031 Fabian Kocięda
11
OPTI CWM GDYNIA
31.07.2018 POL 1949 August Sobczak
10
CHKŻ Chojnice
31.07.2018 POL 2055 Maksymilian Betlejewski
11
MKŻ Arka Gdynia
31.07.2018 POL 17 Szymon Łysik
10
MKŻ Arka Gdynia
31.07.2018 POL 2070 Jacek Dyguś
11
MKŻ Arka Gdynia
31.07.2018 POL 1802 Piotr Trella
10
MKŻ Arka Gdynia
31.07.2018 POL 704 Krzysztof Łucyk
11
MKŻ Arka Gdynia
31.07.2018 POL 12 Aleksander Paczos
10
MKŻ Arka Gdynia
30.07.2018 POL 932 Jakub Rusiniak
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn
30.07.2018 POL 1227 Mikołaj Głąb
10
Nauticus Yacht Club Olsztyn
30.07.2018 POL 2104 Maksymilian Luto
10
Nauticus Yacht Club Olsztyn
30.07.2018 POL 1627 MIKOŁAJ Majchrzycki
11
ŻLKS POZNAŃ
29.07.2018 POL 1201 Krzysztof Ciborowski
11
WTW Warszawa
29.07.2018 POL 879 Igor Grzelak
11
WTW Warszawa
29.07.2018 POL 2078 Stanisław Ługowski
10
WTW Warszawa
29.07.2018 POL 1525 Józef Krasowski
9
AZS UW
29.07.2018 POL 2075 Saturnin Smółka
11
AZS UW
27.07.2018 POL 2118 Maciej Maćkowiak
11
YKP Gdynia
27.07.2018 POL 1561 Krzysztof Ołowiak
10
YKP Gdynia
27.07.2018 POL 1780 Szymon Kolka
10
YKP Gdynia
27.07.2018 POL 2135 Tymon Kosobucki
11
YKP Gdynia
27.07.2018 POL 4 Piotr Kosowski
10
YKP Gdynia
27.07.2018 POL 2134 Jakub Matwiejczyk
11
YKP Gdynia
27.07.2018 POL 1159 Rafał Ołowiak
11
YKP Gdynia
27.07.2018 POL 1551 Maciej Streubel
10
YKP Gdynia
27.07.2018 POL 2001 Oskar Sylka
10
YKP Gdynia
27.07.2018 POL 2137 Piotr Toczek
11
YKP Gdynia
27.07.2018 POL 1446 Gustaw Trybek
10
YKP Gdynia
26.07.2018 POL 1940 Filip Bil
9
YK Stal Gdynia
26.07.2018 POL 1897 Michał Trafalski
11
YK Stal Gdynia
26.07.2018 POL 1904 Norbert Herba
8
YK Stal Gdynia
26.07.2018 POL 1758 January Szczukowski
10
CHKŻ Chojnice
26.07.2018 POL 1593 Rafał Balicki
11
CHKŻ Chojnice
25.07.2018 POL 2086 Tobiasz Zabiegałowski
10
OPTI CWM Gdynia
24.07.2018 POL 922 Jakub Podgórny
10
Klub Sportowy Centrum Żeglarskie
24.07.2018 POL 1310 Jan Kubiak
10
CHKŻ Chojnice
24.07.2018 POL 2079 Maurycy Odejewski
9
CHKŻ Chojnice
24.07.2018 POL 1069 Tadeusz Wiatrowski
9
CHKŻ Chojnice
24.07.2018 POL 158 Igor Pawlowski
9
CHKŻ Chojnice
24.07.2018 POL 2113 Wiktor Pawłowski
11
CHKŻ Chojnice
24.07.2018 POL 1066 Franciszek Kosecki
10
CHKŻ Chojnice
23.07.2018 POL 124 MAKSYMILIAN KOSCHEL
11
ŻLKS POZNAŃ
23.07.2018 POL 674 OSKAR OTTO
11
ŻLKS POZNAŃ
23.07.2018 POL 880 MARCEL HAUFA
9
ŻLKS POZNAŃ
23.07.2018 POL 1491 Mateusz Tokarski
10
UKS Żeglarz Wrocław
23.07.2018 POL 1750 Filip Nosol
11
UKS Żeglarz Wrocław
23.07.2018 POL 1370 Maksymilian Kleszcz
10
UKS Żeglarz Wrocław
23.07.2018 POL 1751 Antoni Gabryszewski
9
UKS Żeglarz Wrocław
22.07.2018 POL 1766 Wiktor Przeździecki
10
K.S "Spójnia-Warszawa"
19.07.2018 POL 1778 Marcel Rumiński
10
MKŻ Żnin
19.07.2018 POL 1307 Bartosz Peczka
11
MKŻ Żnin
19.07.2018 POL 421 Bartosz Żmudziński
10
MKŻ Żnin
19.07.2018 POL 951 Henryk Komenda
10
K.S "Spójnia-Warszawa"
19.07.2018 POL 1245 Hubert Matz
10
K.S "Spójnia-Warszawa"
19.07.2018 POL 570 Grzegorz Maksymowicz
9
K.S "Spójnia-Warszawa"
19.07.2018 POL 909 Antoni Brzozowski
9
K.S "Spójnia-Warszawa"
19.07.2018 POL 1585 Mateusz Grabowski
10
LKS Charzykowy
19.07.2018 POL 550 Borys Kowalczyk
10
LKS Charzykowy
19.07.2018 POL 1930 Radosław Dudkiewicz
9
LKS Charzykowy
17.07.2018 POL 2122 Kajetan Stein
11
UKS Yacht Club Sława
17.07.2018 POL 1306 Igor Gruszczyński
11
UKS Yacht Club Sława
17.07.2018 POL 8 Igor Piechota
9
UKS Yacht Club Sława
17.07.2018 POL 1257 Oskar Kielnar
11
UKS Yacht Club Sława
17.07.2018 POL 1053 Karol Kucharczyk
11
UKS Yacht Club Sława
06.08.2018 POL 381 Aleksander Lenart
9
UKS Opti Odra Wrocław
03.08.2018 POL 106 Adam Jarosz
13
KSW Bydgoszcz Brdyujście
31.07.2018 POL 1703 Laura Kwiatkowska
9
MKŻ Arka Gdynia
31.07.2018 POL 14 Mateusz Sidor
11
MKŻ Arka Gdynia
31.07.2018 POL 2090 Juliusz Reszka
9
MKŻ Arka Gdynia
31.07.2018 POL 1702 Igor Rózga
9
MKŻ Arka Gdynia
27.07.2018 POL 1927 Mikołaj Czałbowski
10
YKP Gdynia
27.07.2018 POL 2022 Iwo Dudek
9
YKP Gdynia
27.07.2018 POL 2136 Kajetan Matwiejczyk
11
YKP Gdynia
26.07.2018 POL 1396 Mateusz Gąsiorowski
11
YK Stal Gdynia
24.07.2018 POL 13 Borys Matysiak
10
CHKŻ Chojnice
23.07.2018 POL 2037 JAN WINKLER
10
ŻLKS POZNAŃ
19.07.2018 POL 423 Maciej Kryspin
11
MKŻ Żnin
19.07.2018 POL 50 Filip Kurczewski
15
MKŻ Żnin
19.07.2018 POL 202 Franciszek Spakowski
9
K.S "Spójnia-Warszasza"
19.07.2018 POL 2020 Marcel Tyczyński
9
K.S "Spójnia-Warszasza"
17.07.2018 POL 10 Aleks Ertel
8
UKS Yacht Club Sława
17.07.2018 POL 10 Damian Malcher
11
UKS Yacht Club Sława
17.07.2018 POL 964 Maciej Malitowski
10
KW LOK Garland Gliwice
17.07.2018 POL 1387 Piotr Malitowski
7
KW LOK Garland Gliwice

Program regat

Poniżej przedstawiamy program regat

godz. 19:00 - 20:00

zgłoszenia

godz. 8:30 - 9:30

zgłoszenia

godz. 10:00

otwarcie regat

godz. 10:55

sygnał ostrzeżenia do pierwszego wyścigu dnia

godz. 18:00

gry i zabawy

godz. 20:00

spotkanie dla honorowych gości, sponsorów oraz trenerów

godz. 10:55

sygnał ostrzeżenia do pierwszego wyścigu dnia

godz. 18:00

grill

godz. 9:55

sygnał ostrzeżenia do pierwszego wyścigu dnia

godz. 15:30

zakończenie regat, ogłoszenie wyników i wręczenie nagród

Kontakt

Anna Kamińska: tel.509 332 287 email: annakaminska1963@tlen.pl